EFFER MARİN VİNÇLERİ

Dünyanın en güçlü marin vinçlerini keşfedin

Teleskobik

Teleskobik bomlu vinçler sağlamlık ve esneklikleri sayesinde her koşulda rahatça çalışabilir. Vince çok yakın yükler kaldırılırken bile her hareket güvenle yapılabilmektedir. Gemi ile liman arasındaki yüklerde olduğu gibi güvertede çalışan Effer teleskobik vinçler çok yönlü ve kolay kullanıyla güvenilir birer iş ortağıdır. Effer Teleskobik Marin Vinçler ile her güvertede hızlı ve kolay bir şekilde çalışmak mümkündür. Tüm Effer Marin Vinçler’de olduğu gibi teleskobik vinçlerde de farklı aksesuarlar kullanılabilir. Kullanım amacına bağlı olarak ROV’dan (Uzaktan idare edilen araçlar) insan kaldırmaya kadar bir çok alternatif bulunmaktadır.

Eklemli

Effer eklemli bomlu vinçlerde sağlamlık en şiddetli  hava şartlarına bile dayanabileceklerini ifade eder. Hassasiyet ve güvenilirlik sayseinde vinçle çalışan operatörler en ağır yüklerde bile ağırlık rulosu ve sarkaç etkisinden kaçınacak şekilde tam kontrole sahiptir. Öne çıkan performanslarının yanında Effer eklemli bomlu marin vinçler kompakt bir yapıları sayesinde güverte üzerinde fazla alan kaplamazlar. Effer vinçler çalışma botları, çok amaçlı botlar ve dalış tekneleri için idealdir. Vinçlerimiz sahip oldukları hassasiyet sayesinde açık deniz platformları, balık çiftlikleri ve farklı birçok alanda kullanılabilirler.

Katlanır

Effer katlanır bomlu marin vinçleri kompakt yapıları  ve boyutları sayesinde dar alanlarda çalışabilir. Farklı tipteki deniz araçlarına monte edilebilen bu vinçler konteyner, ekipman, ağır ve hassas malzemelerin taşınmasında,; yükleme ve boşaltmalarda mükemmel çözümler sunar. Ayrıca ROV  (Uzaktan idare edilen araçlar)  uygulamaları için idealdirler ve genellikle güverte, platform ve liman sahalarında kullanılırlar.